Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Realitní služby

Nabízíme nezávaznou konzultaci ohledně způsobu prodeje, na základě které vám sdělíme reálnou hodnotu nemovitosti. V případě vašeho zájmu se potom domluvíme na nejvýhodnějším způsobu realizace prodeje.

Prezentaci nemovitosti zajišťujeme na vysoké úrovni. Před zahájením vlastního prodeje se také společně domluvíme na případných vhodných úpravách nemovitosti. Zajistíme profesionální fotodokumentaci a zaměření nemovitosti. Nabídku prodeje zpracujeme v našem realitním systému tak, aby bylo možné s nabídkou pracovat a prezentovat ji na předních inzertních místech.

Nemovitost vedenou v naší nabídce doporučujeme a nabízíme našim poptávajícím klientům. Inzerujeme na více než třiceti ověřených inzertních místech a organizujeme prohlídky nemovitosti. Pravidelně vás informujeme o průběhu prodeje, počtu realizovaných prohlídek i množství reakcí na inzerci nemovitosti.

V momentě, kdy přivedeme kupce, postupujeme vždy v součinnosti s naší dlouhodobě spolupracující advokátní kanceláří. Advokátní kancelář vyhotoví veškeré návrhy smluvní dokumentace a koordinuje bezpečný převod nemovitosti, zejména pak bezpečnou formu převodu finančních prostředků. V rámci realitních služeb zajišťujeme veškeré související administrativní a daňové služby.

 

Právní služby

Dlouhodobě spolupracujeme s advokátní kanceláří BARTOŇ PECKOVÁ, se sídlem Chodská 1383/22, Praha 2 - Vinohrady, 120 00. Každý obchodní případ probíhá za přímé účasti advokátní kanceláře s garancí řádného procesu převodu nemovitosti.

Zajišťujeme veškeré potřebné návrhy smluvní dokumentace, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí, smlouvu o úschově, plnou moc, smlouvu o věcném břemeni, darovací smlouvu, směnnou smlouvu, aj. Finanční prostředky jsou vždy převáděny přes advokátní, notářskou či bankovní úschovu, která slouží k bezpečné formě transakce pro obě smluvní strany.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?