Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Na realitním trhu působíme od roku 2004, kdy se společnost díky své původní provázanosti s geodetickou činností specializovala na zprostředkování prodeje pozemků. Ve snaze vyhovět potřebám našich klientů však byla následně původní specializace rozšířena na zprostředkování prodeje a pronájmů všech typů nemovitostí.

Od roku 2009 jsme dále rozšířili naši realitní činnost o výkup nemovitostí, zatížených zhoršeným technickým stavem či právně zatížených nemovitostí a jejich obnovu do funkčního stavu.

Nyní, téměř 18 let od zahájení naší činnosti, jsme menší, specializovanou realitní společností. Většinu našich nabídek tvoří nemovitosti stálých klientů, případně klientů, kterým jsme byli doporučeni na základě odvedené práce v minulých letech. Naše činnost není založena pouze na zprostředkování informací mezi prodávající a kupující stranou, ale poskytujeme profesionální a poctivé služby v realitních, právních, daňových a dalších souvisejících sférách obchodu s nemovitostmi.

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte. Budeme se těšit na společné setkání s Vámi.

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?